Hizmetlerimiz

İstanbul ve Çanakkale Merkezli Geniş Dağıtım Ağı;

Kendi mezbahamızda gerçekleştirdiğimiz kesim sonrası veteriner hekim tarafından kontrolleri sağlanan etler +4 derece sıcaklıkta 24 saat dinlendirilir.

Soğutma ve dinlendirme işlemi sonucunda hizmet verilen bölgelere sevk edilmek için kendi frigorifik araç filomuza yüklenmesi için sevk birimimize yönlendirilir.

Dağıtıma çıkan araçlarımız müşterimizin talepleri doğrultusunda istenilen saatte istenilen adrese teslimini gerçekleştirir.

ÜRETİM

Mezbaha

Çanakkale Yenice ilçesinde bulunan mezbahamızda antemortem muayenesi yapılan hayvanlarımız T.C Gıda ve Tarım Bakanlığı et üretimi yönetmeliği ve Helal gıda üretimi standartlarına uygun olarak deneyimli kadromuz tarafından hijyenik şartlar sağlanarak kesimi gerçekleştirilir.

Tüm belgeleri mevcut olan mezbahamızda istediğiniz büyük ve küçük baş hayvan kesimini gerçekleştirebilir ve talebiniz doğrultusunda kendinize ait bir gün belirleyerek hizmet alabilir, sevkinizi ister kendi aracınız ister filomuza ait firigorifik araçlar ile sağlayabilirsiniz.

KURBANLIK SATIŞI

Çiftliğimizde kendi yetiştirdiğimiz besi hayvanlarını kurban bayramında da sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Çiftliğimizde ki tüm hayvanları gelip görebilir yada video konferans yoluyla seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hayvanı ister bütün ister hisseli olarak sizler için ayırıyoruz ve bayramın 1. Günü Çiftlik arazimiz içinde yer alan kesimhanemizde islami usullere uygun olarak kesip sizlere teslim ediyoruz.

Pandemi sürecinde bizlerde kurban bayramında yeni normal döneme geçiş sağlamış bulunmaktayız.

Çanakkale bölgesinde yaşayan ve çiftliğimizden hizmet alan tüketicilerimize, seçilen hayvanın numarası baz alınarak randevu veriyoruz ve çiftlik içinde ki kesimhanemizde size verilen saatte, sizler eşliğinde kurbanlığınızı kesip hissedarlara eşit olarak parçalayıp tartıyoruz ve hijyenik paketleme sistemimiz ile sizlere teslim ediyoruz.

Bu sistem ile hem çiftlik içinde ki kalabalığı engelliyoruz hem de her bir işlemi sizlerin şahitliğinde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul bölgesinden hizmet alan tüketicilerimiz için; küpe numaraları eşliğinde tek tek videolandırdığımız hayvanlarımızı sizlere sunuyoruz seçtiğiniz hayvanı sizler için hisselendiriyoruz hatta hissedarlarınızı da buluyoruz. Seçtiğiniz hayvanın çiftlikten kesimhaneye getirildiği ve size pay edildiği sürece kadar takip etmenizi sağlamak için canlı video konferans yöntemi ile bağlanıyoruz. Özenle çalıştığımız, tartarak eşit parçalara böldüğümüz payınızı firigofirik aracımızı yükleyerek İstanbula sevk ediyoruz ve bayramın 2. Günü sizlere teslimini gerçekleştiriyoruz.

ÇOK YAKINDA!

ÇİFTLİKTEN SOFRALARINIZA

Geniş dağıtım ağımızla birlikte yeni hedeflerimizden biri de çiftlikten çıkan tüm ürünleri aracısız sofralarınıza ulaştırmak.

Kendi ürettiğimiz mahsüllerle beslediğimiz hayvanlarımızı kendi tesisimizde veteriner hekim kontrolünde işleyip vakumlu sistem ile paketlemeyi gerçekleştirip soflarınıza sunmayı hedefliyoruz.

Kıymadan, kuşbaşıya, t-bone’dan, antrikot, pirzola ve sakatata kadar istediğiniz tüm ürünleri çiftliğimizden aracısız temin edebileceğiniz bir sistem oluşturma gayesindeyiz.

İletişim

Bize ulaşın

Referanslarımız

İstanbul ve Çanakkale bölgesinde yer alan bir çok değerli kasabımız, restoran ve marketimiz referansımızdır.